Profesjonalna naprawa dachów w Warszawie

Firma INTEGRO od wielu lat oferuje profesjonalną konserwację oraz naprawę dachów przemysłowych, przyczyniając się tym samym do sprawnej pracy wielu branż. Zespół tworzą wyszkoleni specjaliści, którzy kontrolują poszczególne etapy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik oraz przebiegało terminowo. Profesjonalna kadra z powodzeniem przeprowadza naprawy dachów z wielu materiałów – w tym papy, membrany czy też blachy. Satysfakcję i dobro klientów stawia na pierwszym miejscu.
Naprawa dachów w Warszawie

Jak przebiega naprawa dachu?

Dach to niezwykle istotny element konstrukcji budynku w kontekście bezpieczeństwa osób w nim przebiegających oraz komfortu ich pracy. Ze względu na ryzyko znacznych obciążeń, zwłaszcza w okresie zimowym, należy szczególnie dbać o jego stan. Specjaliści wykryją w nim wszelkie nieszczelności, które zostaną wypełnione, a następnie pokryte warstwą hydroizolacyjną, która zwiększy wytrzymałość konstrukcji i odporność na czynniki atmosferyczne. Alternatywną opcją, stosowaną w przypadku licznych przebić, jest dyspersja asfaltowo-gumowa z dodatkowym zbrojeniem.

Czym jest renowacja dachu?

Wspomniana dyspersja gwarantuje perfekcyjną szczelność na wiele lat, chroniąc budynek przed przeciekami, korozją oraz promieniowaniem UV. Dzięki niej możliwe jest przedłużenie żywotności pokrycia dachu, co z kolei pozwala na znaczną oszczędność – zarówno w kwestii napraw, jak i chociażby eksploatacji klimatyzacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przeprowadzaniu nawet trudnych realizacji, specjaliści firmy INTEGRO działają sprawnie, skutecznie i profesjonalnie.

Ile kosztuje naprawa dachu w Warszawie?

Oferta firmy INTEGRO oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego klienta, dzięki czemu wdrażane rozwiązania cechują się wysoką skutecznością. W zależności od potrzeb zleceniodawcy i wymagań pokrycia dachowego cena ulega zmianie, jednak firma dba o to, by klienci byli zawsze usatysfakcjonowani z uzyskanej wyceny usługi. Ta ustalana jest po wstępnych oględzinach dachu, pozwalających ustalić stopień zniszczenia pokrycia i czasu potrzebnego na wykonanie napraw i renowacji.